Новоград-Волинська Центральна Районна Лікарня. Котли - LIKA КВТ-1250М (1250кВт) - 2 шт., з автоматичною подачею палива (щепа), мультіциклонами, димососами та надсучасною сенсорною автоматикою керування.

23.08.2017
Новоград-Волинська Центральна Районна Лікарня. Котли - LIKA КВТ-1250М (1250кВт) - 2 шт., з автоматичною подачею палива (щепа), мультіциклонами, димососами та надсучасною сенсорною автоматикою керування.

В даній котельні встановлені два котли LIKA КВТ-1250М (1250кВт кожний) виробництва Житомирського Котлозаводу ТОВ "Ліка-Світ", з автоматичною подачею палива, мультіциклонами, димососами та надсучасною сенсорною автоматикою керування.

Новоград-Волинський активно працює в напрямку виконання заходів, спрямованих на зменшення споживання електричної і теплової енергії

Сьогодні, 22 серпня 2017 рок у, міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко спільно з заступником директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Геннадієм Забродським, заступником директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації - начальником управління житлово-комунального господарства Тетяною Варемою здійснили огляд двох котелень міста, які працюють на альтернативних видах палива. Також в огляді взяли участь начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, директор комунального підприємства «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» Людмила Тодорович, головний інженер цього ж підприємства Віталій Діхтієвський, начальник комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Алла Левицька.

Першим об’єктом, з роботою якого ознайомились присутні, була котельня на вулиці Наталії Оржевської, яка передана в оренду ТОВ «АЛЬТЕРЕНЕРГО». Заступник директора Олена Консевич повідомила, що підприємство є виробником та постачальником теплової енергії з альтернативних видів палива. Виробництво здійснюється з використанням інноваційних технологій та досвіду Європейського Союзу у галузі теплогенерації.

ТОВ “АЛЬТЕРЕНЕРГО” спеціалізується на будівництві модульних котелень для установ бюджетної сфери, які в подальшому обслуговує, та надає послуги з постачання теплової енергії.
Наразі на базі котельні компанія встановила надсучасне якісне обладнання та в опалювальний сезон буде забезпечувати теплом всі корпуси міськрай ТМО та приміщення міжрайонного відділу Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». Теплова енергія вироблятиметься з щепи (подрібненої деревини), з розрахунком близько 10 тон в день, на сучасних твердопаливних котлах у відповідності з отриманими ліцензіями. Компанія несе відповідальність за якість та своєчасність наданих послуг.
Реконструкція даної котельні в результаті приведе до значної економії бюджетних коштів.

Наступним пунктом огляду стала котельня на вулиці Шевченка, 1, яка перебуває в стадії реконструкції та в опалювальний сезон надає послуги з централізованого теплопостачання для 14 будинків (1303 мешканці), 6 бюджетних та 21 госпрозрахункової установи. Реконструкція цього джерела теплової енергії стала вкрай необхідною через повністю вичерпаний ресурс експлуатації обладнання. При нормативному терміну експлуатаційного використання котлоагрегатів – 15 років, фактично цей термін склав 22 роки. Насосне обладнання також потребувало негайного оновлення.

Як повідомила директор підприємства Людмила Тодорович: «За підтримки міського голови В.Л. Весельського та всього депутатського корпусу, проведені роботи дадуть змогу працювати котельні в автоматичному режимі без участі операторів. При цьому очікувана економія електроенергії 114 тис. кВт*год., природного газу 30%, економія за рахунок заробітних плат з нарахуваннями 171 тис. грн.».

Делегація з обласної державної адміністрації переконалися, що місто Новоград-Волинський є взірцем для інших міст в галузі теплоенергетики та активно працює в напрямку виконання заходів, спрямованих на зменшення споживання електричної і теплової енергії.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради